14 08.11. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - ŠSK Bílovec 7:6 (2:1)
A:B 3:4 Vožda 2x, Krátký
B:A 2:1 Kostrzitza, Vencel

Sestava A: Václavíček- Mlčoch, Viznar, Martinec, Vožda, Krátký, Mazanik, Boucník, Skočdopole, Otáhal

Sestava B: Pírek- Vařecha, Uriča, Vencel, Novák, Kytlica, Caletka, Kostrzitza, Dycha, Handl

V posledním podzimním utkání jsme přivítali hosty z Bílovce. Přes týden nás trápila velká marodka a tak jsme neočakávali žádný paradní výsledek. Kluci vstoupili do utkání s velkým nasazením a už od první minuty bojovali a snažili se urvat vítězství na svou stranu. Hosté byli ovšem velmi dobrým soupeřem a několikrát převzali otěže utkání. Nám se nejvíce nedařilo v koncovce, kde i přes vyložené šance jsme nedokázali míč dostat za brankovou čáru. Nakonec jsme se radovali my, spíše remízové utkání se podařilo dotáhnout do vítězného konce o jednu branku.

Za trenerský tým musíme kluky  pochválit takhle by se mělo bojovat proti papírově silnějšímu týmu.

Vít Koplík

12 25.10. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - FK FOTBAL TŘINEC 19:3 (10:0)
Góly

1. FC Viktorie Přerov A : FK FOTBAL TŘINEC A - 7:0
1. FC Viktorie Přerov B : FK FOTBAL TŘINEC B - 3:0
1. FC Viktorie Přerov A : FK FOTBAL TŘINEC B - 2:1
1. FC Viktorie Přerov A : FK FOTBAL TŘINEC A - 7:2

Sestava a góly A: Vaclavíček - Mlčoch, Krátký, Vožda 2, Stojan 1, Caletka 3, Kostrzitza 1, Vařecha 2, Dycha, Kuča.

Sestava a góly B: Bělka - Vencel, Viznar, Martinec 1, Novák, Uriča 6, Mazanik, Handl 3, Verbich.

Soupeř z Třince přijel k utkání už velmi oslaben. Po domluvě jsme tedy utkání odehráli 6 vs 6. Víc prostoru svědčilo některým našim hráčům, což se v první půli projevilo naší velkou převahou. Soupeře jsme praktický k ničemu nepustili. Jenom v koncovce jsme kolikrát byli příliš nedůslední. Druhý poločas už se dohrával spíše z povinnosti. Naší hře chyběl náboj z prvního poločasu. Do příště si musíme uvědomit, že i když máme utkání pod kontrolou je potřeba bojovat až dokonce.

Vít Koplík

11 19.10. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - MFK Vítkovice 5:14 (2:8)
Góly

1. FC Viktorie Přerov A : MFK Vítkovice A - 2:1
1. FC Viktorie Přerov B : MFK Vítkovice B - 0:7
1. FC Viktorie Přerov A : MFK Vítkovice B - 1:3
1. FC Viktorie Přerov B : MFK Vítkovice A - 2:3

Sestava a góly A: Pírek, Vyňuchal - Skočdopole, Martinec, Uriča, Vařecha, Mazanik, Krátký, Vožda, Kostrzitza 3.

Sestava a góly B: Bělka - Obrtel 1, Václavíček, Vencel, Stojan, Mlčoch 1, Kytlica, Viznar, Caletka, Novák.

V utkání s Vítkovicemi jsme byli na hřišti pouhými diváky. Soupeř nás svou bojovností a odhodlaností vůbec k ničemu nepustil. V utkání bylo možno vidět snahu jenom u 4 hráčů, zbytek jako by byl ještě v posteli. Tomu odpovídá i výsledek a soupeř si odváží tak zasloužené vítězství.

vít Koplík

10 11.10. 11:30 FC Baník Ostrava - 1. FC Viktorie Přerov 18:2 (8:0)
Góly OBRTEL 2

FC Baník Ostrava A : 1. FC Viktorie Přerov A - 4:0
FC Baník Ostrava B : 1. FC Viktorie Přerov B - 4:0
FC Baník Ostrava A : 1. FC Viktorie Přerov B - 4:2
FC Baník Ostrava B : 1. FC Viktorie Přerov A - 6:0

Sestava A: Bělka, Vyňuchal - Mlčoch, Víznar, Vařecha, Vožda, Kytlica, Krátký, Novák, Mazaník.

Sestava a góly B: Pírek - Vencel, Stojan, Martinec, Obrtel 2, Uriča, Caletka, Kostrzitza, Vaclavíček, Skočdopole.

Utkání s favorizovaným Baníkem dopadlo vysledkově dle očekávání. My jme však herně vůbec nepropadli. Kluci plnili to, co jsme si řekli. V utkání jsme se v každém poločase dostali do několika slibných příležitostí, ale zklamala nás koncovka, kde jsme byli příliš nedůslední. Kluky musím pochválit za to, že se nebáli, věřili si a bojovali do poslední minuty o lepší výsledek. Když navážeme na tento výkon v dalších utkání, můžemem se opět těšit na vítězství.

Vít Koplík

09 05.10. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - MFK Frýdek-Místek 4:11 (2:6)
Góly

1. FC Viktorie Přerov A : MFK Frýdek-Místek A - 1:4
1. FC Viktorie Přerov B : MFK Frýdek-Místek B - 1:2
1. FC Viktorie Přerov A : MFK Frýdek-Místek B - 0:2
1. FC Viktorie Přerov B : MFK Frýdek-Místek A - 2:3

Sestava a branky A: Bělka - Stojan, Viznar, Vařecha, Vencel, Skočdopole, Caletka 1, Novák, Mlčoch.

Sestava a branky B: Pírek, Vyňuchal - Uriča, Martinec, Kytlica, Krátký, Mazaník, Obrtel 1, Kostrzitza 2, Vaclavíček.

V utkání s F-M. nám náš zlepšený výkon nestačil k vítězství. Obě naše mužstva vstoupila do utkání spíše vlažněji. To nás také stálo rychle vedení soupeře. Postupně se naše hra zlepšovala, ale monoho individuálních chyb nás sráželo do kolen.

Druhý poločas byl více vyrovnaný a my jsme se dostali i do několika slibných šancí. Naše koncovka však byla slabá. Soupeř ukázal svou kvalitu a i druhý poločas dovedl nakonec do zdárného konce.

V naší hře je vidět určité zlepšení od předešlých utkání, pořád nám ale chybí práce hráče bez míče, v tom nás ostatní kvalitní soupeři zatím přehravají.

Vít Koplík

08 28.09. 10:00 Slezský FC Opava - 1. FC Viktorie Přerov 18:3 (4:3)
Góly

Slezský FC Opava A : 1. FC Viktorie Přerov A - 0:0
Slezský FC Opava B : 1. FC Viktorie Přerov B - 4:3
Uriča 2, Novák
Slezský FC Opava A : 1. FC Viktorie Přerov B - 6:0
Slezský FC Opava B : 1. FC Viktorie Přerov A - 8:0

Sestava A: Bělka - Martinec, Viznar, Kytlica, Mazanik, Krátký, Vencel, Handl, Václavíček.

Sestava B: Pírek - Mlčoch, Stojan, Vařecha, Caletka, Uriča, Obrtel, Kostrzitza, Novák, Skočdopole.

V Opavě nás čekal další kvalitní soupeř. Domácí nás prověřili víc než jsme očekávali. Z naší strany to byl pouze divácký výkon a pokračování tak v momentálně nastaveném trendu posledních utkání. Celý souboj probíhal v režii domácího mužstva. My jsme se spíše bránili a vyráželi do protiútoků. Opět nás bolí pata v pohybu hráčů bez míče a v některých herních činnostech.

Poslední dobou nám upadá tréninková morálka a tato skutečnost se poté odráží i na hřišti. Pokud nezlepšíme přístup jednotlivých hráčů k tréninkům, tak naše výkony nebudou mít stoupající tendenci.

Vít Koplík

07 21.09. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - FK SAN-JV Šumperk 7:7 (4:2)

Uriča, Kostrzitza, Caletka

Sestava A: Bělka - Mlčoch, Viznar, Kytlica, Vožda, Krátký, Obrtel. Novák, Vaclavíček, Skočdopole.

Sestava B: Pírek - Martinec, Stojan, Vařecha, Caletka, Uriča, Mazanik, Vencel, Handl, Boucnik, Kostrzitza.

Utkání se Šumperkem nás zastihlo bez formy. Už od první minuty nám chyběl náboj a chuť do hry. Naprosto jsme propadli v herních činnostech jednotlivce jako zpracování, přihrávky či střelba. Jediným světlým okamžikem bylo srovnání utkání za stavu 3:0 pro soupeře na 3:3. Dnešní utkání se nám herně nevydařilo a můžeme být rádi za konečnou remízu. Toto utkání musíme hodit za hlavu, poučit se do budoucna a navázat na dobré výkony z dřívějších zápasů.

Vít Koplík

06 14.09. 16:30 FC HLUČÍN - 1. FC Viktorie Přerov 6:11 (3:5)

Caletka 2, Stojan, Kostrzitza

Sestava A: Bělka, Martinec, Víznar, Vencel, Mlčoch, Krátký, Vožda, Mazaník, Novák, Skočdopole, Handl.

Sestava B: Pírek, Kytlica, Stojan, Václavíček, Obrtel, Uriča, Caletka, Boucník, Vařecha, Kostrzitza.

Další soupeř nás přivítal v Hlučíně. Ten, kdo čekal lehkého soupeře z konce tabulky, ten se mýlil. Tohle vítězství nás stálo všechny fyzické a mě hlavně psychické síly. Dnes poprvé jsem musel hodně zvýšit hlas. Všude jsme byli pozdě, nehlídali jsme si hráče, ani prostor. Umožnili jsme domácím, aby ukázali svým příznivcům, že postavení v tabulce je pouze přechodné. Po poločase jsme začali bojovat a donutili domácí myslet i na zadní vrátka. Zápas jsme nakonec zvládli, ale příště by se nám tento laxní přístup nemusel vyplatit. Očekávám zlepšení kázně a výkonu na hřišti, máme co zlepšovat.

Trenér Kuča, Novák

15 10.09. 16:30 MFK OKD Karviná - 1. FC Viktorie Přerov 3:8 (1:6)

Krátký

Sestava A: Pírek, Mlčoch, Stojan, Kytlica, Obrtel, Uriča, Krátký, Skočdopole, Boucník, Vencel, Kostrzitza.
Sestava B: Bělka, Václavíček, Víznar, Martinec, Vožda, Skopal, Caletka, Mazaník, Novák, Vařecha.

Čekal nás těžký soupeř. O to více nás těší výhra a hlavně předvedený výkon. Tým A svého soupeře přehrál fotbalově, tým B si výsledek musel vybojovat. Kluci splnili své úkoly na výbornou, soupeře jsme nepodcenili. Chválím celý tým a doufám, že stejný výkon kluci předvedou i v Hlučíně.

Roman Kuča

05 07.09. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - SK HRANICE 16:3 (8:0)
Góly BOUCNÍK, VAŘECHA, VÍZNAR, VOŽDA 2, KRÁTKÝ, OBRTEL, KOSTRITZA, MAZANÍK A., SKOČDOPOLE, HANDL 2, CALETKA, VÁCLAVÍČEK - KOLÁŘ, MOTLOCH, HELEŠIC

Podrobnosti k utkání prozatím realizační tým nedodal.

1. FC Viktorie Přerov A : SK Hranice A - :
1. FC Viktorie Přerov B : SK Hranice B - :
1. FC Viktorie Přerov A : SK Hranice B - :
1. FC Viktorie Přerov B : SK Hranice A - :

04 30.08. 16:00 SK Sigma Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 28:3 (11:1)
Góly

Sigma Olomouc : Přerov 28:3 (12:1)
SK Sigma Olomouc A: 1. FC Viktorie Přerov A - 4:1 - branka Mlčoch
SK Sigma Olomouc B: 1. FC Viktorie Přerov B - 8:0
SK Sigma Olomouc A: 1. FC Viktorie Přerov B - 10:0
SK Sigma Olomouc B: 1. FC Viktorie Přerov A - 6:2 - obě branky Caletka

Sestava A: Pírek - Vařecha, Mlčoch, Martinec, Mazanik, Skopal, Caletka, Vencel, Vaclavíček, Viznar.

Sestava B: Vyňuchal (Bělka) - Verbich, Stojan, Kytlica, Obrtel, Boucník, Novák, Skočdopole, Kostrzitza.

V dalším utkání nás čekal jeden z nejkvalitnějších soupeřů v soutěži a to olomoucká Sigma. Výsledek jasně napovídá, že soupeř byl nad naše síly. Sestava A hrála s týmy Sigmy poměrně vyrovnanější partie a dokázala držet jakž takž krok se soupeřem. Sestavě B se bohužel nedařilo a soupeř jim nedal šanci se předvést.

"Doufáme, že klukům tohle utkání trochu otevřelo oči a vidí kolik je před námi ještě práce. Bojovnost se klukům nadala upřít, to ovšem na ligu nestačí. Především nás trápí pohyb hráčů bez míče, kteří jsou kolikrát jenom diváky na hřišti. Musíme si uvědomit, že chodíci fotbal se opravdu na této urovni hrát nedá."

Vít Koplík

03 24.08. 11:30 1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí 19:1 (9:0)
Góly

1. FC Viktorie Přerov A : TJ Valašské Meziříčí A - 2:0 (Uriča, Obrtel)
1. FC Viktorie Přerov B : TJ Valašské Meziříčí B - 7:0 (Handl 2, Kostrzitza 2, Mazanik, Vařecha, Skopal)
1. FC Viktorie Přerov A : TJ Valašské Meziříčí B - 7:1 (Novák 2, Vožda 2, Caletka, Verbich, Uriča)
1. FC Viktorie Přerov B : TJ Valašské Meziříčí A - 3:0 (Skopal 2, Mazaník)

Sestava A: Vaclávíček (Pírek) - Martinec, Stojan, Mlčoch, Mazanik, Skopal, Kostrzitza, Vařecha, Handl.

Sestava B: Vyňuchal - Kytlica, Viznar, Verbich, Vožda, Uriča, Caletka, Novák, Obrtel, Vencel.

Doma jsme opět jednoznačně udolali hosty z Valmezu. Soupeř se snažil, ale většinu utkání ovládali hru naše mužstva. Úvod utkání byl z naší strany spíše vlažnější, do tempa jsme se dostali až po vstřelení branek, které nám přidali na klidu.

Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, at si zkusí hrát na tři na dva doteky. Tohle se nám bohužel, až tak plnit nedařilo, i přesto jsme druhý poločas dotáhli do vítězného konce a s ním i celé utkání.

Vít Koplík

01 20.08. 16:30 1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc 16:6 (10:3)
Góly KRÁTKÝ 7, SKOPAL 2, URIČA 2, STOJAN, NOVÁK, MAZANÍK, HANDL, CALETKA

1. FC Viktorie Přerov A : 1. HFK Olomouc A - 8:0
1. FC Viktorie Přerov B : 1. HFK Olomouc B - 2:3
1. FC Viktorie Přerov A : 1. HFK Olomouc B - 3:1
1. FC Viktorie Přerov B : 1. HFK Olomouc A - 3:2

Sestava A: Václaviček - Vařecha, Viznar, Martinec, Vožda, Uriča, Skopal, Krátký, Kuča.

Sestava B: Pírek - Kytlica, Stojan, Verbich, Vencel, Mazánik, Caletka, Kostrzitza, Handl, Novák, Vávra.

V prvním domácím utkání jsme přivítali hosty z Olomouce. Chtěli jsme navázat na uspěšný vstup do sezÓny z minulého utkání, což se nám povedlo. Hosty z HFK jsme dokazali udolat.

A mužstvo v prvním poločase nedalo soupeři šanci a celkem jasným výsledkem i předvedenou hrou přehrálo soupeře. Druhý poločas přišlo uspokojení, hráči řešili akce spíše individuálně, ale i tak soupeře přehrávali. V koncovce jsem však byli příliš laxní, výsledek již tedy nebyl tak jednoznačný.

B mužstvo první poločas dokázalo odpovědět srovnáním na 2:2 na třetí gol ale již odpovědět nedokázalo. Druhý poločas byl z mužstva cítít odhodlání, což dokÁzali kluci přetavit v konečné vítězství.

Za trénerský tým jsme dnes velmi spokojeni. Na klucích je vidět, že se snaží plnit co po nich chceme. Nebojí se, snaží se řešit situace fotbalově, i když to někdy pramení v chyby. Pokud budeme takhle poctivě dál pracovat, tak věřím, že můžeme potrápit silné soupeře. Děkujeme i klukům z U-11, kteří nám pomohli v tomto utkání a předvedli se ve velmi dobrém světle.

Vít Koplík

02 17.08. 11:45 SK Uničov - 1. FC Viktorie Přerov 4:18 (2:8)
Góly URIČA 5, HANDL 3, VOŽDA 3, SKOPAL 2, VÍZNAR, NOVÁK, OBRTEL, KRÁTKÝ, KOSTZRITZA

SK Uničov A : 1. FC Viktorie Přerov A - 0:5
SK Uničov B : 1. FC Viktorie Přerov B - 2:3
SK Uničov A : 1. FC Viktorie Přerov B - 1:7
SK Uničov B : 1. FC Viktorie Přerov A - 1:3

Sestava A: Vyňuchal, Vařecha, Viznar, Václavíček, Vožda, Skopal, Caletka, Novák, Mazánik, Kostrzitza.

Sestava B: Pírek, Kytlica, Stojan, Martinec, Vencel, Uriča, Krátký, Obrtel, Handl.

První mistrovské utkání nás čekalo v Uničově. Místní tým jsme nakonec dokázali udolat jednoznačným výsledkem. V naší hře se spíše prosadily indivuality. Většinu utkání jsme kontrolovali míč a dokázali soupeře dostat pod tlak. V koncovce jsme však nebyli důslední. Soupeř hrozil z nebezpečných brejků, které jsme dokázali zastavit.

Za trenérský tým můžeme být spokojeni s výsledkem a vstupem do sezóny. Pro nás bude ovšem důležitější srovnání s těžšími soupeři. Na hře bylo vidět, že zatím máme někteří velmi málo odtrénováno a čeká nás ještě hodně práce. Důležité bude naučit se trénovat a postupně přenášet věci z tréninku do utkání.